pokaz iluzji

Pokaz iluzji dla dzieci

Pokazy iluzji dla dzieci wprowadzają klimat czarodziejsko-bajkowy. Oprócz trików iluzjonistycznych przygotowywany jest dla najmłodszych szereg animacji z kolorowymi balonami. Sztuczki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród małych widzów to:

- kolorowanka, w której pojawiają się obrazki, a następnie za pośrednictwem czarów, bez użycia pędzla, zostają one pomalowane

- pojemnik z ogniem, w którym powstają cukierki 

- iluzja ze śniegiem, którą wykonuje m.in. słynny iluzjonista David Copperfield.

W ofercie naszego iluzjonisty znajduje się również propozycja iluzji scenicznej, w której wykorzystywane są specjalnie skonstruowane, wielkogabarytowe rekwizyty. Występ taki jednorazowo może oglądać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób. Wśród przykładowych propozycji znajduje się m.in.:

- sztuczka przenikania ręki przez szklaną szybę

- lewitujący w przestrzeni stolik

- ucinana ręka

- zaczarowane strzały

- a także szereg sztuczek z wykorzystaniem efektów pirotechnicznych.

Pokazy naszego iluzjonisty to gwarancja wprowadzenia każdego z widzów w zdumienie, ale również interaktywna zabawa, w której Goście zaproszeni na przyjęcie uczestniczą w sposób bezpośredni. Pokaz iluzji to niezwykła atrakcja, która będzie przez wszystkich Gości wspominana jeszcze przez długi czas.Pozostałe atrakcje w tej kategorii:

wyślij zapytanie

Informujemy, że na naszej witrynie korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookie na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.

Zrozumiałem

x