INTEGRACJA

IMPREZY INTEGRACYJNE

W potocznym języku hasło "imprezy integracyjne" oznacza wszystko, co wiąże się z firmową zabawą, której odzwierciedlenie znaleźć możemy w polskim filmie "Wyjazd integracyjny". W niniejszej zakładce INTEGRACJA znajdą Państwo tylko te propozycje programów, które w sposób dosłowny mają za zadanie zintegrować zespół uczestniczących w spotkaniu: angażują cały zespół i w celu realizacji zaplanowanych zadań wymagają pełnej współpracy.

Podstawowe wytyczne, które stawiamy przy projektowaniu imprez integracyjnych to:
- zwiększenie zaufania pomiędzy uczestnikami,
- umożliwienie lepszego poznania się,
- naukę działania w grupie,
- poprawę komunikacji
- i kształtowanie kreatywnego myślenia.
Wszystkie wymienione wytyczne prowadzą do poprawy atmosfery i zwiększenia wydajności zespołu.
 
Zapewniamy najwyższą staranność o bezpieczeństwo i wypełnienie wszystkich poczynionych z Kontrahentem szczegółowych ustaleń. Na etapie przygotowywania projektu imprezy integracyjnej oraz w trakcie jej realizacji służymy nie tylko wiedzą merytoryczną, ale także ogromnym doświadczeniem wynikającym z realizacji setek imprez dla firm. W poniższym zestawieniu ujmujemy zarówno imprezy integracyjne szkoleniowe, jak również imprezy przygodowe i fabularyzowane.

wyślij zapytanie

Informujemy, że na naszej witrynie korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookie na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.

Zrozumiałem

x