Rozrywka

Imprezy dla firm

Oferujemy Państwu programy rozrywkowe "szyte na miarę" oraz programy wg gotowych scenariuszy.

Wybór opcji współpracy zależy od Państwa. Poniżej przedstawiamy tylko przykładowe programy rozrywkowe.
Oferta jest znacznie bogatsza - prosimy o przysłanie zapytania.


Dysponujemy ogromnym zapleczem kostiumów (ponad 300 pozycji w różnej tematyce) oraz dekoracji, gier i zabaw w dziesiątkach tematów. Własne zaplecze teatralne umożliwia nam łatwą kreację nowych wydarzeń. 


Możemy zrealizować dla Państwa wybrane atrakcje lub kompleksową obsługę obejmującą:  nagłośnienie, oświetlenie, dekoracje oraz pokazy i zabawy dopasowane do wyznaczonego klimatu imprezy, a także obsługę aktorów, konferansjerów, zespoły taneczne i muzyczne, oraz poligrafię i rozliczenia z ZAiKS. 


Znajdą tutaj Państwo imprezy rozrywkowe zarówno dla grup męskich, kobiecych jak i mieszanych. Imprezy rozrywkowe na potrzeby spotkań z partnerami biznesowymi, klientami, jak również z pracownikami.  Imprezy dla grup młodych, jak również znacznie starszych. Bawiliśmy wszystkie grupy gości od szeregowych pracowników zaczynając, poprzez menadżerów międzynarodowych korporacji, a na politykach kończąc.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy swoją pomocą.wyślij zapytanie

Informujemy, że na naszej witrynie korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookie na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.

Zrozumiałem

x