Pokazy na motocyklu

Pokazy mistrza na motocyklu

Zapierające dech w piersiach, niewiarygodne, a jednak realne, przez niektórych określane tańcem na motorze występy Mistrza Świata jazdy akrobacyjnej. Zapraszamy na pokaz najlepszego zawodnika na świecie Rafała Pasierbka.

 

OSIĄGNIĘCIA:

I miejsce Streetfighter Festiwal Bielawa 2006

I miejsce Streetfighter Festiwal Bielawa 2008

I miejsce Extrememoto 2008

I miejsce Extrememoto 2009

I miejsce Stunt Grand Prix International 2011 w Bydgoszczy

I miejsce XDL Sportbike Freestyle Championship w Indianapolis

I miejsce Stunt Bike Freestyle Championship London 2011

I miejsce Streetbike Freestyle European Championship 2011 w Austrii

 

Motocyklem, na którym trenował pierwsze triki było Suzuki RG 80. Z nim pojechał na zawody w Bielawie w 2005... i wygrał! Miał wtedy 19 lat. Po tym sukcesie zmienił sprzęt na CBR 600 F3. Nie było łatwo przesiąść się z małej Suzuki na tak silny motocykl. Jednak już po dwóch tygodniach ogarniania nowego motocykla pojechał na zawody w Bednarach, gdzie zajął 5. miejsce. Na Extrememoto w Warszawie zajął pierwszą lokatę, stając się nieoficjalnym Mistrzem Polski stuntu. Pierwsze kroki stawiał w grupie w Resurection Riders, potem Stunt System. Teraz  trenuje solo. Mieszka i trenuje w Niemodlinie pod Opolem.

Sukcesy Rafała Pasierbka docierają coraz dalej! Tym razem zainteresowała się też nim jedna z największych polskich prywatnych sieci telewizyjnych. Jak wiedzą o tym fani Rafała, Stunter13 wygrywa ostatnio wszystkie zawody, w których startuje, a największym sukcesem było zwycięstwo na XDL za oceanem - na lotnisku Indianapolis.

XDL to seria zawodów, która składa się z pięciu rund. Punkty z każdej z nich decydują zatem o końcowym rezultacie na koniec sezonu. Rafał Pasierbek, jako pierwszy Polak w historii, postanowił wziąć w nich udział i skonfrontować swój europejski styl jazdy z zupełnie odmiennym amerykańskim stylem. The winner is Rafał Pasierbek „Stunter13”Pozostałe atrakcje w tej kategorii:

wyślij zapytanie

Informujemy, że na naszej witrynie korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookie na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.

Zrozumiałem

x