o nas

ARTMANN - imprezy dla firm

 

ARTMANN

Specjalizujemy się w organizacji imprez integracyjnych i rozrywkowych na terenie całej Polski. Organizujemy imprezy zarówno dla dużych koncernów, jak również instytucji, średnich i małch firm oraz osób indywidualnych.

 

PROFESJONALIZM 

Od początku naszej działalności dokładamy starań, by być solidnym partnerem dla naszych Klientów, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem zasad etyki biznesowej. Dowodem tych standardów jest ogromna ilość listów referencyjnych oraz przyznany naszej grupie certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ wydany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

 

ORYGINALNOŚĆ 

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie! Doświadczenie wyzwala naszą kreatywność: znając tysiące różnych rozwiązań, posiadając przetarte szlaki w niezliczonej ilości dziedzin, dysponując setkami kontaktów realizacyjnych z łatwością przygotowujemy projekty, które są świeże, niepowtarzalne i zawsze dostosowane do oczekiwań Organizatora.

 

TEREN DZIAŁANIA

Siedziba naszej firmy mieści się w centralnej Polsce, z tego powodu z łatwością organizujemy imprezy nie tylko w okolicach Poznania, Warszawy, Bydgoszczy, Torunia, Kalisza i Łodzi, ale także na terenie całej Polski.

 

DOŚWIADCZENIE

Zorganizowaliśmy ponad 2000 imprez, które są źródłem ogromnego doświadczenia i kolejnych pomysłów. Znamy większość polskich hoteli i kilkaset bardzo atrakcyjnych lokalizacji na imprezy integracyjne, piknikowe, sportowe I promocyjne. Przetarte szlaki umożliwiają nam swobodną realizację eventów nawet w obiektach najdalej od nas położonych. Posiadamy sprawdzone miejsca zarówno na południu, jak i północy naszego kraju, na wschodzie, jak również na zachodzie.

 

DORADCA EVENTOWY 

W ramach naszej realizacji zapewniamy bezpłatne konsultacje z DORADCĄ EVENTOWYM. Doradca wspomaga w zagadnieniach organizacyjnych, prawnych oraz służy wiedzą  i doświadczeniem na temat organizacji imprez w Polsce. To ogromna skarbnica wiedzy i pomocna dłoń!

 

 

Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą usług, a nie pośrednikiem. Posiadamy ponad 300 kostiumów w różnych konwencjach, kilkadziesiąt dekoracji i setki gier, zabaw i pomysłów artystycznych.

 

Zapewniamy kompleksową organizację imprezy dopasowaną do indywidualnych potrzeb i okoliczności Organizatora: opracowanie scenariusza, obsada imprezy (konferansjerzy, animatorzy, aktorzy, zespoły, kabarety, hostessy), gry i zabawy, dekoracje, obsługa multimedialna, nagłośnienie, oświetlenie, scena, serwis organizacyjny, pozwolenia oraz dobór miejsca.

 

Mogą Państwo skorzystać z gotowych scenariuszy imprez, które są sprawdzonymi rozwiązaniami lub zamówić u nas scenariusz eventu "uszyty na miarę".

 

W szczególny sposób polecamy:

-       imprezy rozrywkowe: Gala Rozdania Oskarów, Podróż Dookoła Świata, Bal u Ala Capone

-       imprezy integracyjne: Akademia Strażacka, Citygames, Stocznia Katamaran

-       pikniki: Piknik Piracki, Piknik Sportowy, Piknik Gwiazdorski, Piknik Rodzinny.

-       imprezy dla dzieci: Ciotka Agatka, Robotyka, W krainie bajki oraz pełna paleta dmuchańców: zamki do skakania, zjeżdżalnie, kule wodne i urządzenia do rywalizacji.

 

ARTMANN realizuje:

-       imprezy integracyjne i motywacyjne,

-       wyjazdy z pracownikami oraz klientami,

-       pikniki i festyny,

-       - jubileusze,

-       - wydarzenia sportowe,

-       - imprezy okolicznościowe,

-       - obsługę loterii losowych,

-       - imprezy promocyjne (imprezy targowe, systemy sprzedaży, wprowadzenia nowych produktów na rynek, otwarcia punktów sprzedaży oraz hal produkcyjnych).

-       - imprezy andrzejkowe, mikołajkowe, dni dziecka, walentynki i wiele innych wydarzeń przygotowanych wg indywidualnych potrzeb naszych Klientów.UWAGA!
Opisy przedstawione na stronie www.artmann.pl mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

wyślij zapytanie

Informujemy, że na naszej witrynie korzystamy z informacji zapisanych w plikach cookie na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z witryny, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza akceptację naszej Polityki prywatności.

Zrozumiałem

x